1

Przez Świat. Informacje turystyczne z całego świata. Polecamy!

Nastał wtorek, pora na polecenie jakieś godziwej książki podróżniczej. Dzisiaj wyjątkowo polecamy nie jedną książkę a całą serię!

Zabierz się z innymi w podróż „Przez Świat”.

Seria „Przez Świat…” to zebranie arcyciekawych relacji z podróży w najdalsze zakątki ziemskiego globu.  Wszystko pisane jest przez rodzimych globtroterów, a redakcją zajmuje się Andrzej Urbanek. Co roku wydawany jest nowy tom serii. Czytania jest sporo, bo tegoroczne wydanie opatrzone jest numerem 15!

 "Przez Świat. Informacje turystyczne z całego Świata" - trzy ostatnie tomy.

"Przez Świat. Informacje turystyczne z całego Świata" - trzy ostatnie tomy.

Praktyka Panie i Panowie.

Bardzo ważnym aspektem każdej opisywanej wyprawy są informacje praktyczne. Transport, noclegi, miejsca warte odwiedzenia – dzień po dniu, wszystko jest opisane. Wiele rzeczy podane jest wprost na tacy – nic tylko korzystać. Niektórzy autorzy mają wieloletnie doświadczenie w objeżdżaniu najdzikszych rejonów Ziemi, ich radom można więc zaufać!

Warto!

Co znajdziecie w „Przez Świat”? Po pierwsze: inspirację! Warto zaopatrzyć się przynajmniej w jeden tom – zobaczycie, że dzikie rejony Świata mogą być na wyciągnięcie ręki a podróż wcale nie musi kosztować sporych pieniędzy!

W najnowszym wydaniu między innymi:

 • Liban
 • Białoruś
 • Mont Blanc
 • Togo – Ghana – Burkina Faso
 • Kongo
 • Madagaskar
 • Colorado
 • Malediwy i Sri Lanka
 • Malezja i Singapur

Te relacje przeczytałem, reszty jeszcze nie zdążyłem ;). Książkę można kupić w księgarni wydawnictwa Bezdroża, najnowsze wydanie z przesyłką kosztuje około 43zł.

Jest to kolejny wpis z naszego cyklu artykułów: „wtorki z książką podróżniczą”. Co tydzień piszemy o wybranej przez nas książce. Warto zaglądać do nas regularnie. Jeżeli przegapiliście jakiś wpis to zapraszamy tutaj: „wtorki z książką podróżniczą„.

Znajdujące się w: Książki i inne Tagi: , ,
Dziękujemy za wnikliwe przeczytanie wpisu! Jeśli chcesz mieć dostęp do dodatkowych treści, ciekawych zdjęć i konkursów polub nas na facebook'u. Kliknij "lubię to":

Related Posts

Jedna odpowiedź to "Przez Świat. Informacje turystyczne z całego świata. Polecamy!"

 1. Szalona Włoszka :) pisze:

  Książki „Przez Świat” są super! Parę razy z mężem myśleliśmy o jakiejś dalekiej podróży. Niestety zawsze kończyło się na last minute. W zeszłym roku wpadła mi w ręce książka z tej serii i… w tą zimę będzie inaczej! :) Papa last minute! Na razie jedziemy z biurem trampingowym ale obiecaliśmy sobie, że za maks dwa lata sami coś zorganizujemy!

  Pozdrawiam, Kasia :)

© 2018 Wycieczki, podróże, outdoor – blog podróżniczy.. Wszystkie prawa zastrzeżone. XHTML / CSS Valid.
Zaprojektowane za ciężkie pieniądze przez Theme Junkie.