Świat

Dzisiaj startuje kolejna wyprawa „Busem Przez Świat” – warto śledzić!

Jeśli nie znacie projektu „Busem Przez Świat” to pora nadrobić zaległości bo właśnie dzisiaj rusza czwarta wyprawa pozytywnie zakręconej studenckiej ekipy!

O co chodzi?

Projekt “Busem przez Świat” powstał w grudniu 2009 roku w głowach piątki studentów ze Świdnicy. Głównym celem było zwiedzenie świata podróżując z niewielkim budżetem. Zwiedzić jak najwięcej, zobaczyć liczne państwa, ale bez tysięcy złotych na 5-cio gwiazdkowe hotele, przeloty 1-sza klasą i luksusowe baseny.

Od 2009 roku bus zaliczył już 3 wyprawy, teraz pora na kolejną odsłonę przygód. Tym razem kolorowy Volkswagen po podróży w ładowni statku wyląduje czterema kołami w Ameryce Północnej. Załoga planuje dolecieć na miejsce właśnie dzisiaj. Ich przygody możecie śledzić na bieżąco dzięki oficjalnej stronie projektu: Busem Przez Świat.

Czwarta wyprawa: „Legalo.pl American Trip 2012”.

Co chcą zobaczyć, jak będzie przebiegała trasa? Wszystkiego tego możecie dowiedzieć się z ich strony lub kanału na YT. Poniżej filmik o założeniach czwartej wyprawy:

Fajnie, że udało im się znaleźć porządnego sponsora wyprawy. Przedsięwzięcie współfinansuje Legalo.pl – firma sprzedającą oprogramowanie (i nie tylko) na licencjach studenckich. Jeżeli studiujecie to warto zapoznać się z ich ofertą(Trzeba wspierać firmy sponsorujące fajne projekty podróżnicze! 🙂 )

Jak można wspomóc ekipę z busa?

Ja osobiście zdecydowałem się na zakup eleganckiego kubka. Tadam:

Możecie wybrać też koszulki, na allegro  trwa również przedsprzedaż pamiątek z samej podróży (piasek z Arizony i pocztówki). Do wyboru i koloru 🙂

Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za udaną wyprawę. Powodzenia chłopaki i dziewczyny :)! Wam drodzy czytelnicy polecam śledzenie strony projektu lub oficjalnego profilu na Facebooku:).

Zobacz jeszcze:

 • Krzysiek 24 lipca 2012 w 23:23

  Rewelacyjny projekt.
  Trzymam kciuki aby się wszystko powiodło.

 • Europcar 29 lipca 2012 w 21:47

  tak, znam ich projekt. fajnie gdy potrafia go zfinansowac i rozwinac tak jak trzeba. to jest istotne i wazne. milej zabawy kochani

 • Turysta 16 sierpnia 2012 w 15:08

  Świetna opcja. Dołączam do śledzących, chętnie sam wybrałbym się w taką podróż 🙂