O blogu

Na wstępie.

Witam wszystkich, mam na imię Tomek i jest mi niezmiernie miło, że tu zaglądacie. Grand tour to znaczy wielka podróż. W dawnych czasach odbywali ją arystokraci celem „zobaczenia świata” i poszerzeniu horyzontów. Jestem wielkim zwolennikiem takiej „nauki życia” bo nie ma wspanialszej lekcji niż podróż!

Kto pisze?

Postanowiłem podzielić się (w końcu) wspomnieniami i skromną wiedzą: swoją (jako autor) i swoich najbliższych (jako jednoosobowa redakcja). Temat: krótko podróże.

Dlaczego ten blog?

Jakkolwiek marketingowo to brzmi chcę dostarczać Wam treści na najwyższym osiągalnym dla mnie poziomie. Jeżeli sam coś piszę to możecie być pewni że widziałem, smakowałem, wąchałem, słyszałem to na własne hmm… zmysły. Jeżeli redaguje, z autorami jest dokładnie tak samo. Szanuję Was, nie idę na ilość, stawiam na jakość.

Co znajdziesz na blogu?

Przede wszystkim opisy miejsc, w których pełno będzie informacji praktycznych (mam nadzieję zgrabnie przemyconych). Trochę zdjęć, porady dla podróżujących.

Będę zachwycony, jeżeli ktoś znajdzie na tym blogu inspirację do następnej (a może pierwszej) wyprawy! Jest to najważniejszy mój cel. Dlaczego? Wierzę, że tłukąc się tuk-tukiem w 50 stopniowym upale przypomni się wam ta inspiracja i koniec końców po podróży miło pomyślicie o blogu i ludziach, którzy go tworzą.

Eee lipa… ?

Sądzisz, że coś jest z tym blogiem nie tak? Chętnie dowiem się co Ci się nie podoba i co zniechęca. Napisz maila lub krytyczny komentarz. Zaznaczam, że nie jestem dziennikarzem (studiuję stomatologię) i podróże to moja pasja a nie zawód. Jednak pisząc staram się dawać z siebie wszystko.

Pozdrawiam Tomek